Document

Máte nápad na nový pořad, nebo chcete spolupracovat?

creative_photo
Pošlete nám Váš nápad na pořad a získejte šanci spolupracovat s renomovanými tvůrci video obsahu na českém a slovenském internetu.
creative_photo
zahor

Lukáš Záhoř

Coby šéfproducent se Lukáš Záhoř v uplynulé dekádě zasadilo přeměnu Streamu z videoserveru v nejsledovanější tuzemskou internetovou televizi. Byl u zrodu politické satiry Kancelář Blaník nebo pořadu Jídlo s.r.o. a stal se tak průkopníkem internetových seriálů v Česku. Tomuto období předcházelo čtyřleté působení ve Filmové škole Zlín, kterou řídil v letech 2003–2007. Dnes se vyhledávání, vývoji a výrobě pořadů vhodných pro online publikum věnuje v internetové televizi MALL.TV a úzce spolupracuje s mediálním domem CNC

kuchynka

Milan Kuchynka

Už během studií FAMU se Milan Kuchynka coby výkonný producent podílel na Želarech, Pupendu či Horem pádem a v následujících letech svou filmografii rozšířil o další oceňované snímky. Jeho jméno je spojeno s filmy Příběhy obyčejného šílenství, Rok ďábla, Alois Nebel a Protektor. Od roku 2013 se věnuje také seriálové tvorbě, podepsán je pod sitcomy Autobazar Monte Karlo, Život je hra, Stylista, thrillery Pěstírna a #martyisdead nebo politickou satirou Kancelář Blaník, za kterou získal Českého lva. V MALL.TV působí jako kreativní producent.

krusina

Martin Krušina

Martin Krušina začínal jako elév v ČT. Sedm let strávil na Nově, kde byl redaktorem a poté vedoucím zahraničního zpravodajství. Spoluzakládal a vedl redakci Víkendu. Od roku 2007 se na Streamu autorsky podílel na pořadech Slavné dny, Slavné sportovní okamžiky, režíroval Peklo na talíři nebo Gebrian vs. Je šéfdramaturgem MALL.TV, dramaturgicky zaštiťuje pořady Extrémní starosta, Události Luďka Staňka nebo NO-GO Zone, jeho režijní rukopis mají Překvapivé stavby, Milý Laco i Rozum v troubě. Sám je tvůrcem cyklu rozhovorů Lidé MALL.TV.

dangl copy

Dano Dangl

Dano Dangl je režisér, scenárista, herec a aktuálně i hlavní producent internetové televize MALL.TV na Slovensku. Je tvůrcem populárních televizních formátů, přičemž v řadě z nich také sám účinkoval. Patří mezi ně zábavné pořady S.O.S. a Partička, která se v Česku pod názvem Partička.cz vysílá od března 2011 s jedinou přestávkou dodnes. Je producentem známých filmů „38“, anebo Cuky Luky film, porotcem v show Tvoja tvár znie povedome a kapitánem v Milujem Slovensko. Producentsky spolupracuje na několika televizních projektech
a filmech.

Marty is dead

Co vedlo dosud bezproblémového patnáctiletého Martyho k tomu, aby vzal do ruky mobil a natáčel se v situacích, z kterých tuhne krev v žilách? A musel zemřít, aby jeho rodiče zjistili, jak podivný a mrazivě děsivý život v posledních týdnech žil? Byl skutečně patologickou zrůdou nebo obětí systematické kyberšikany? Martinův otec se nechce smířit s nezodpovězenými otázkami, které na něj po odkrytí šokujícího obsahu synova notebooku vyskakují. Pouští se proto do pátrání, které mu postupně skládá komplexní obraz posledních měsíců synova života.

CE97893F-EE59-4BB1-ABE1-D47A47349110
6AA526E9-EBD8-4205-8CED-7DD506A92A15

Jdete do toho s námi?

1. Pošlete nám pár informací o sobě
2. Upřesněte nám svou představu o spolupráci.
3. Napište nám bodový scénář jednoho dílu a návrh témat
na další epizody.
4. Pokud máte, podělte se s námi o odkaz na pilotní díl,
případně ukázku Vaší předešlé práce.
5. Těšte se na naši odpověď.

Vyplňte formulář, nebo pošlete e-mail na napady@mallgroup.com.

Lukáš Záhoř
šéfproducent internetové televize MALL.TV.

Chci tvořit obsah